Hlasuj v SONCelebritě tady

Hlásněte mi plsky HERE=3.kolo SONC je to důležitý PRO Elísek

Chceš vyčistit monitor?klikni SEM
spřátelíme?Click!
thblackstar.gif image by SaliskoVÝROBNA....click!*2355*

REKLAMI jenom SEM!


Kontrola a zápis AFFs!!!!!tady

Vzhodnocení kontroly AFFS!!! tady

Testík AbOuT mE najdete tady
Partnerské Horoskopy

9. března 2010 v 14:25 | Elísek

Partnerské horoskopy

Až si budete vybírat toho pravého, nezapomeňte se ujistit, že se k vám hodí i podle horoskopu!
KOZOROH
+kozoroh: Oba si velmi rozumí a vzájemně se chápou. Májí stejné zájmy, vadí jim stejné věci a proto ví, jak se jich vyvarovat.
+vodnář: Podvědomě cítí, že k sobě patří, ale pro oba je hodně těžké se přizpůsobit, proto záleží hlavně na síle jejich lásky, jestli jim to vydrží.
+ryby: Občas jim to může trochu zaskřípat - kozoroh je stále středem pozornosti, což rybě imponuje, ale do nitra si hned tak někoho nepřipustí. Na druhou stranu ryba se ve společnosti drží spíše v ústraní, ale nemá takový problém se někomu otevřít.
+beran: Kozoroh, jak střed pozornosti, se výraznému beranovi vůbec nezamlouvá. Ve vztahu stále bojují o dominantní post. Pokud spolu chtějí být, musí naučit vzájemné tolerancí a umět využít své odlišnosti - aspoň si mají stále o čem povídat.
+býk: Oba dva jsou velmi aktivní a skvěle se doplňují, proto se spolu nikdy nenudí. Časem si vytvoří svůj vlastní svět, ve kterém spolu šťastně žijí a nikdo jiný se v něm nevyzná.
+blíženci: Blíženci jsou zbrklí, povrchní a milí, kozorozi spíš náladoví, přemýšliví a mají rádi jistotu. Jediné, co mezi těmito znameními funguje je silná erotická přitažlivost.
+rak: Rak se nechává unášet emocemi, kozoroh své city skrývá, což raka štve. Oba však všechno promýšlí dopředu a mají rádi jistotu, - jak ve vztahu, tak v životě - takže si i přesto rozumí.
+lev: Oba jsou trochu workoholici a mají o všem přehled. Lev se zdá být více citový, ale časem kozoroha to časem také naučí a vytváří spolu velmi pevný vztah.
+panna: Panna je pro kozoroha nejideálnější partner. Oba dva jsou velmi přemýšliví, nemají potřebu dávat najevo své city, ale vzájemně o nich vědí. Jsou velmi pracovití a skeptičtí vůči okolnímu světu.
+váhy: Každý má naprosto jiné zajmy názory. Jsou velmi odlišní a málokdy si k sobě najdou cestu. Společnou mají upřímnost.
+štír: Oba jsou spolehliví, konzervativní a rádi se dostávají do nitra druhých lidí. K sobě si hned tak ale někoho nepřipustí, proto je pro ně složitější vytvořit mezi sebou pouto. Když se to však podaří, může to vydržet.
+střelec: Střelec se rád baví, poznává nové věci, málokdy zůstane dlouho na jednom místě a taky rád využije každou příležitost. Kozoroh je přízemnější, méně si užívá a je velmi stálý. Střelec mu tedy může velmi zpestřit život.

RYBY
+kozoroh: Občas jim to může trochu zaskřípat - kozoroh je stále středem pozornosti, což rybě imponuje, ale do nitra si hned tak někoho nepřipustí. Na druhou stranu ryba se ve společnosti drží spíše v ústraní, ale nemá takový problém se někomu otevřít.
+vodnář: Vodnář potřebuje vedle sebe oddaného partnera, což ryba je. Oba rádi létají v oblacích a staví vzdušné zámky. Jen pozor, abyste neuletěli moc daleko!!
+ryby: Stačí jim vidět do očí toho druhého, aby věděly, co si přeje, vypadá to na krásnou tomantickou lásku. ;) Jen pozor na rybí přelétavost a občasnou vlastnost "Kam vítr tam plášť"! Ale láska i hory přenáší, takže jesli jsi ryba, rybu si rozhodně nenech uplavat!
+beran: Beran stojí pevně nohama na zemi a to se rybě velmi líbí. Ráda je někým vedena, na což je beran ideální partner. Beran je zase rád, že k němu někdo vzhlíží.
+býk: Dvě romantická znamení, ryby se starají o duchovní stránku vztahu, býk o tu praktickou. Někdy se býkovi zdá, že se ryby nechávají moc unést.
+blíženci: Blíženci ryby nechápou a připadají jim příliš nudné, rybám zase blíženci povrchní. Teoreticky by si mohli rozumět, ale málokdy si k sobě najdou cestu.
+rak: Ideální partner. Oba jsou citliví, přemýšlivý a rádi spolu tráví hodně času. Rak si jen musí najít způsob, jak si rybu udržet, protože ta má někdy sklony k přelétavosti a potřebu zkoušet nové věci.
+lev: Submisivní ryba vzhlíží k dominantnímu lvovi, který si tuto svou nadvládu naplno užívá, zatímco ryba mu sem tam za zády ulítne s někým jiným.
+panna: Panna žije realitou, ryby ve snech. Když se naučí se doplňovat, dodají si navzájem, co jim schází. Panna přestane být takový suchar a začne víc snít a ryba se začne pohybovat víc na zemi než v obacích.
+váhy: Váhy hledají naprostého duševního spojence a ryby se k nim nechtějí příliš vázat, takže to moc neklape. Stále však to však mezi nimi jiskří.
+štír: Mezi těmito dvěma znameními vzniká velmi silné zvláštní pouto. Jsou myšlenkově propojeni, až to zavání telepatií. Tráví spolu velmi hodně času, někdy i na úkor ostatních povinností. Nedokáží se od sebe odtrhnout.
+kozoroh: Tito dva se přitahují jako dva magnety. Jsou však oba celkem nestálí, proto je otázka jen jejich svědomí, jak dlouho jim to vydrží.

VODNÁŘ
+kozoroh: Podvědomě cítí, že k sobě patří, ale pro oba je hodně těžké se přizpůsobit, proto záleží hlavně na síle jejich lásky, jestli jim to vydrží.
+vodnář: Oba jsou velmi málo přizpůsobiví, ale to je asi jediný problém jejich spojení. Jinak je jejich stejnost jen výhodou. Oba hodně přemýšlí, mají rádi dobré zázemí a jsou pracovití.
+ryby: Vodnář potřebuje vedle sebe oddaného partnera, což ryba je. Oba rádi létají v oblacích a staví vzdušné zámky. Jen pozor, abyste neuletěli moc daleko!!
+beran: Jsou to moc silné individuality, než aby se doopravdy silně, věrně a oddaně milovali. Vzniká mezi nimi však upřímné přátelství, do kterého beran vkládá svou realističnost a vodnář naopak trochu snění a fantazie.
+býk: Každý je úplně jiný. Jeden se těší pozorností okolí a druhý sedí v rohu a přemýšlí. Přesto, když se zamilují, jsou spolu šťastni. Jenže jak je to přejde, přestanou si mít co říct a začnou hledat útěchu jinde.
+blíženci: Tihle dva k sobě prostě patří. Mají společné zájmy, společné plány a nikdy se neomrzí.
+rak: Rak dává emoce najevo a vodnář si je radši nechává pro sebe. Rozumí si spíš jako přátelé, ale eroticky se velmi přitahují.
+lev: Lev rád vede a vodnář nechce být veden. V tom je jejich problém. Oba jsou však velmi pozitivně naladěni, takže by drobné spory mohli zvládat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama