Hlasuj v SONCelebritě tady

Hlásněte mi plsky HERE=3.kolo SONC je to důležitý PRO Elísek

Chceš vyčistit monitor?klikni SEM
spřátelíme?Click!
thblackstar.gif image by SaliskoVÝROBNA....click!*2355*

REKLAMI jenom SEM!


Kontrola a zápis AFFs!!!!!tady

Vzhodnocení kontroly AFFS!!! tady

Testík AbOuT mE najdete tady
Lekce první ;-)

22. února 2010 v 18:07 | Elísek

Lekce první ;-)

Ahoj holky
taky byste chtěly bejt lepší než jste právě teď? Jestli jo, ste na tom stejně jako já. Tyhle prázdniny jsem se s tim rozhodla něco udělat a těmahle blogama budu třeba někoho inspirovat, někomu tak poradim, někomu pomůžu, proč to nezkusit :)

Nejdůležitější věc vůbec je správná LITERATURA. Samozřejmě nemyslim abyste četly trapnou povinnou četbu:D Literaturou myslim zásobit se hromadou časáků! Samozřejmě topdívkou, ta je podle mě dost dobrá, potom čtu ještě bravo girl nebo cosmo girl. A jestli chcete randit se staršíma klukama a samy se cejtíte vyspělejší, klidně sáhněte po cosmopolitanu nebo yellow nebo něčim podobnym. Tam je taky hodně užitečnejch věcí, který vás povedou tim správnym směrem. Najdete tam spousta inspirace a nápadů, a hlavně budete v obraze.

Další důležitou věcí jsou motivační FILMY. Kde jsou hrdinky kterejm byste se chtěly podobat. Kde si zkrátka řeknete že chcete mít taky takovej život, taky bejt takový. Já osobně doporučuju třeba HSM, Wildchild, filmy s Olsenkama, Hilary Duff, Linsay Lohan, Hannah Montana, Lets Dance, je toho hrozně moc, každá si vybere podle svýho gusta, ale určitě mi rozumíte. Kdyžtak do komentářů napište vaše nejoblíbenější filmy :)
Kromě filmů tu jsou taky SERIÁLY <3 Další úžasná věcička. Gilmorky, Hannah Montana, Gossip Girl (ten je přímo excelentní!!:) a 90210 (nový ztvárnění Beverly Hills. přísahám na svou duši že ho budete milovat, věřte mi).

To by bylo pro dnešek asi všechno. Víte jak začít. Inspirujte se, motivujte se, a třeba si i na papír napište co všechno se sebou chcte udělat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama